Квартира с двумя спальнями в Dukley

Новые квартиры с двумя спальнями у моря в Черногории в элитном комплексе Dukley Gardens

Лот 2559

У самому центрі чорногорського примор'я, в самому мальовничому місці, на унікальному півострові Завала, знаходиться елітний комплекс – міні місто Dukley Gardens – Елітна нерухомість Чорногорії. На всьому Адріатичному узбережжі – немає більше подібного місця. Це клубне місто, де ми надаємо різні варіанти оплати, в тому числі можливість оплати в криптовалюта Bitcoin (BTC), розстрочку і трейд-Ін.    

Кожному апартаменту належить своє паркінг Місце.

Всі апартаменти в Dukley Gardens обладнані сучасною системою Розумний будинок. Ви   зможете управляти дистанційно всім обладнанням вашого апартаменту освітленням, підігрівом підлоги, кондиціонерами.

до продажу пропонуються апартаменти класу de luxe, на першій лінії біля моря:

Наша конкретна рекомендація:

Вілла 25-АПАРТАМЕНТ А5

4 спальні, 322 м2 + тераса на даху 254 м2

Загальна площа 576 м2

Ціна: 2 950 000 €

Ексклюзивна пропозиція-пентхауси з панорамним видом і просторою трапецієподібної плануванням. Подібні пентхауси доступні у віллах 25, 12 та 15.

 самий просторий з усіх апартаментів, триспальний пентхаус з терасою на даху.

Оздоблення за індивідуальним дизайн-проектом.

 

До ваших послуг:

Школа, дитячий садок, SPA-центр, яхт-клуб, шикарний ресторан, басейн, продуктовий магазин, медичний центр  безліч інших об'єктів інфраструктури.

На пляжі мають доступ – тільки резиденти комплексу, вони завжди в доступі, і не перевантажені сторонніми відвідувачами.

Комплекс надає електромобілі – для пересування по території.

Підземний паркінг на 360 місць – повністю забезпечує потреби резидентів комплексу.

Сам комплекс   Dukley Gardens– це тридцять шість ексклюзивних житлових будинків, розташованих   каскадами вулиць прямо на березі моря. Комплекс занурений в кедрові, пальмові і оливкові гаї. Штучно вирощені-тільки пальмові гаї, а кедри і оливки-багатовікові дерева, що залишилися ще від античних часів.

 

Всього, в комплексі 202 сучасних апартаменти-з однією, двома і трьома спальнями, з житловою площею від 80 до 212 кв. м., і пентхаусів з терасами на даху, площею до 535 кв. м.

 

Оздоблення квартир комплексу Dukley Gardens – це поєднання витонченого модернізму в сучасних лініях,  натуральні  і високоякісні штучні  матеріали - дерево, камінь, сталь і скло. Естетика дизайну всього комплексу – це екологічна усвідомленість і високотехнологічна функціональність.

Всі квартири мебльовані та побудовані за вищими стандартами, ніж міжнародні стандарти. Все обладнання якісне і точне. Він оснащений новітньою технологією, заснованої на системі розумного будинку, яка дозволяє вам управляти вільним простором, мультимедійною системою, освітленням, вентиляцією, охоронним обладнанням, смартфоном, планшетом або аналогічними пристроями. ...

Сервісна команда Dukley Gardens готова порадувати власників і задовольнити їхні потреби, коли це можливо, забезпечуючи при цьому різноманітні послуги та послуги в п'ятизірковому готелі. Всі спеціалісти.

Консьєрж-команда Dukley пропонує допомогу в доставці вечерь в квартири, замовлення квитків на поїздку, доставку і бронювання автомобілів і екскурсій.

 

У ресторані готелю Duckley подають різноманітні страви з морепродуктів. Дуклі Марина-член клубу «Camper& Nicholsons »«1782 ». Стоянка на 300 яхт довжиною до 70 м.

У барах Ducley Family і Ducley Beach Lounge можна замовити обіди, страви місцевої та континентальної кухні, а також імпортні вина.

УНІКАЛЬНА ІНВЕСТИЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ

Для тих, хто не проживає цілий рік в  в Чорногорії, ми пропонуємо послугу здачі нерухомості в оренду, під час відсутності власника.

 

Варіант 1 – пропозиція у форматі кондо-готелю:

Ця пропозиція діє лише при покупці нерухомості з перших рук, від нашої компанії.

Гарантований НЕТТО річний дохід 6% - в збіг перших трьох років з моменту покупки апартаментів. Користування апартаментами два тижні в період з жовтня по травень + один тиждень за вашим вибором протягом травня або Вересня. Керуюча компанія погашає всі комунальні платежі та забезпечення готельних послуг для туристів.

Починаючи з четвертого року роботи, вступає в силу  варіант 2** , однак, є можливість продовження роботи в даному форматі – при зменшенні ставки доходу. Так само, є можливість дострокового переходу до варіанту № 2

Варіант 2

Пайовий розподіл прибутку між власником і керуючою компанією 40%/60%. При цьому - всі витрати агентські винагороди туроператорів, витрати з бронювання, забезпечення готельних послуг для гостей та інше-оплачує керуюча компанія.

Користування апартаментом не обмежена в часі. Щорічне продовження договору.

Приобретая нашу недвижимость,  Вы становитесь членом клуба Dukley и держателем Dukley Card. Данная карточка дает Вам право пользования тремя частными пляжами на территории Dukley Gardens, предоставляет скидку в ресторане и трех пляжных барах, а также позволяет Вам пользоваться водным такси от Старого города Будвы до полуострова Завала.

Все собственники жилья и жители комплекса Dukley, являются членами пляжного клуба Dukley Beach Club. Членство в клубе – это  свободный  доступ к пляжной полосе, оформленной в самом элегантном стиле на всём черногорском побережье. Здесь к Вашим услугам: береговая линия с приватными каютами, полный пляжный сервис, диджеи, спасатели, дневное меню ресторанов,  и широкий выбор коктейлей, вин и спиртных напитков.

 

 Это будет Вашей  самой удачной инвестицией в Ваше будущее и в будущее Ваших детей!

Купите для себя кусочек этой удивительной страны, и проведите здесь лучшие годы Вашей жизни!!!

 

Оформляем вид на жительство при покупке! 

Юридическое сопровождение!

 

Видео объекта

Похожие объекты

Продажа квартир в Черногории в Бечичи md01-25.3bd_s153
Квартира
3
108
50 м
да
265 000 Оформляем ВНЖ при покупке. Бечичи
Продажа квартир в Черногории в Будве ah15.0_s160
Квартира
2
95
50 м
369 000 Оформляем ВНЖ при покупке. Будва
Продажа квартир в Черногории в Бечичи oj14.12a_s.232
Квартира
2
130
300 м
да
да
350 350 Оформляем ВНЖ при покупке. Бечичи
Inna Konchits - управляющий Партнёр EMG Possession,                         Ваш персональный менеджер
Inna Konchits - управляющий Партнёр EMG Possession, Ваш персональный менеджер
Контактный телефон:

+382 69 257 685                     

viber, whatsapp, telegram
Видео обзоры недвижимости
Смотреть все видео